Togg Yetkili Servisi

Togg Yetkili Servisi

Antalya ve çevresinde araç kalitenize uygun olarak donanımlı ve modern servisler, kapsamlı bir hizmetle karşınıza gelmektedir. Aracınız için periyodik bakımlar, onarım çözümleri ve gerektiğinde parça değişim hizmetleri, yetkili bir servisin çalışmaları ile karşılanmak durumundadır. Her türlü hizmeti garantili olan yetkili servis desteği ile aracınızın hizmet ihtiyaçları tarafımızdan karşılanmaktadır. Antalya Togg servisi son yıllarda önemli bir sıçrama yaşamış ve pek çok insan için memnuniyet çözümü ortaya koymuştur. Güvenilir ve sağlıklı yolculuğu düşünen herkes, çevreci yakıt kullanıp bu kaliteli araçlarla birlikte konfor fırsatından istifade etmelidir. 

Togg Yetkili Servisi

Elektrikli Araç Bakımı

Elektrikli Araç Bakımı

Elektrikli araç bakımı için servis olarak oluşturduğumuz çok önemli çözümler var. Periyodik ve rutin bakımlar olarak bilinen bu süreçte, aracınızın her türlü gereksinimi ve ihtiyacı tarafımızdan karşılanmaktadır. Togg periyodik bakımı özellikle her mevsimde uygun bir bakım süreci ile karşınıza gelmektedir. Aracınızın durumuna göre iyi bir bakım periyodu oluşturma konusunda, servisimiz ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı verecektir. Togg ilk bakımı mutlaka uzman ve deneyimli bir kadro tarafından yerine getirilmelidir. Son derece uzman ve profesyonel ekiplerimiz, gerekli bakım konusunda size yardımcı olacak ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde çözüme ulaştıracaktır. İlk kez bakımı yapılacak olan bu araçlar için elektrikli araç konusunda çok uzman olan teknisyenlere ihtiyaç vardır. 

Elektrikli Araç Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg şarj bakımı için servis olarak takip ettiğimiz ve dikkat ettiğimiz yollar vardır. Özellikle bakım konusunda yetkili servise güvenmek gerekir.88,5 kWh batarya 523 km ve 52,4 kWh batarya 314 kmmesafe avantajı sağlamaktadır. Bu sayede güvenli bir menzilde ulaşım fırsatı bulabilirsiniz. Elektrikli araç batarya değişimi esnasında, elbette bataryaya göre farklı dolum şartlarına bakmak gerekir. Hızlı dolum ve yüksek performans anlayışı ile servisimiz bu konuda pratik çözümlerin adresi olarak karşınıza gelmiştir. Gerekli dolum istasyonları ve servis olarak sunduğumuz hizmetler, aracın performansına pozitif bir katkı yapmıştır. Uzun mesafeli ve kısa mesafeli yolculuklarda özgüven için, önce servisimize ve dolumu istasyon avantajlarımıza güvenmelisiniz. 

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj İstasyonları

Togg Şarj İstasyonları

Togg şarj istasyonları aracınızın anında enerji ihtiyacını karşılamak durumundadır. Kısa zamanda dolum gerçekleştirilirken, %80'lik bir oran ile hayli hatırı sayılır bir mesafeyi kat etmek söz konusu olmaktadır. Servisimizin burada sağlamış olduğu imkânlar, aracınıza çok büyük katkı ve önemli destek sağlamıştır. AntalyaTogg şarj istasyonları son modern ve kaliteli araçların güvenli ulaşımına destek sağlamaktadır. Özellikle batarya ile çevreci elektrik yakıtı kullanan araçlar için, gerektiğinde batarya takviyesini en iyi şartlarda yapmak gerekir. Servis olarak bu konuda öne çıkan hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetine önemli katkı ve destek sağlamış durumdadır. Kısa zamanda yapılan dolum ile performans kalitesinden ve zamandan kazanmak mümkün olur.

Togg Şarj İstasyonları