Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Antalya oto periyodik bakım hizmetleri esnasında aracınızın bazı parça ve sistemleri tarafımızdan yapılan çalışmalarla gözden geçirilir.

Antalya oto periyodik bakım çözümlerimiz aracınızın her dönemde güvenle yolculuk yapmasına katkı sağlar. Bosch Car Service hizmet standartları sayesinde servisimizi tercih eden müşterilerimiz servisimizden memnun ayrılır. Bu kapsamlı bakım sürecinde;

  • Buji kontrolü
  • Akü kontrolü
  • Elektrik sistemleri kontrolü
  • Fren sistemleri kontrolü
  • Far ayarı ve kontrolü
  • Motor kontrolü, yağ ve filtre değişimi
  • Klima kontrolü
  • Lastik kontrolü ve rot balans ayarı
  • Mekanik sistem ve parçaların kontrolü

Dikkatle yapılır ve eksikler tamamlanır. Bu yapılan çalışmaların yanı sıra sürücülerin şikâyetleri dikkate alınır ve servisimiz tarafından hızlıca çözüme kavuşturulur.

Periyodik Bakım Çözümleri İçin Servisimizin Hizmet İstasyonları

Antalya oto periyodik bakım hizmetlerini başarılı bir şekilde yerine getirmek için, servisimiz çok geniş ve avantajlı imkânlara sahiptir. Pek çok farklı hizmet alabilmeniz ve düzenli bir şekilde bu hizmetlerden faydalanabilmeniz için, servis istasyonlarımız modernize edilmiştir. 

Her bir atölyemizde, ihtiyaçları karşılayacak, takım, donanım ve uzman ekip kadrosu ile görev başındayız. Düzenli bir periyodik bakımın araca neler kazandırdığını çok iyi biliyoruz. Bu konuda servisimizi tercih etmek suretiyle ilk ve en doğru kararı vermiş olursunuz. Böylelikle servis istasyonlarımız ve hizmet atölyelerimiz sizin için en iyi hizmeti sunar.

 

Periyodik Bakım Ne Zaman Yapılmalı?

Antalya oto periyodik bakım süreçlerini asla ihmal etmeyin, bu süreçleri belli bir rutin haline getirmeniz aracınız için çok büyük fayda sağlayacaktır. Uzman servis periyodik bakım aralıkları hakkında sizi bilgilendirecektir. Genel olarak yazlık, kışlık ve farklı mevsimlerde yapılan bakım çalışmaları, periyodik bir süreç olarak değerlendirilebilir. Oto muayene ağır bakım çalışmaları, yine kapsamını periyodik süreçler arasında yer alır. Servisimizi tercih eden müşterilerimiz bu konuda aracı için en iyi tercihi yapmış olur.

Oto Periyodik Bakım Ekonomik Hizmet Çözümlerimiz

Aracınıza yönelik yapılan oto periyodik bakım hizmetlerimiz, ekonomik ve avantajlı çözümlerle size kolaylık sağlamaktadır. Aracınıza yönelik yapılan bakım çalışmaları içerisinde, 15 adım kontrol hizmeti öne çıkmaktadır. Bu hizmet esnasında aracınızın tespit edilen ve ihmal edilen eksik parçaları gözden geçirilmektedir.

İyi bir bakım sonrasında, yola çıktığınızda daha emniyetli bir şekilde yolculuk yapma şansını bulabilirsiniz. Aracınızda bulunan pek çok parça ve sistemin iyi bir bakım sürecinden geçmesi önemlidir. Periyodik olarak düzenlemiş olduğumuz bakım çözümlerimiz, aracınıza kolaylık sağlayacak ve size bu konuda önemli avantaj sunacaktır.

 

İlgili Konular

Vites Geçişi Neden Sertleşir?

Vites Geçişi Neden Sertleşir?

Vites geçişi neden sertleşir diyorsanız, şanzıman yağını kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Rehbere git

Stop Lambası Tamiri Yapılabilir Mi?

Stop lambası tamiri uzman bir servisin vermiş olduğu dış aydınlatma hizmetleri arasında bulunur.

Rehbere git
Stop Lambası Tamiri Yapılabilir Mi?
Yarı Otomatik Şanzıman Tamiri

Yarı Otomatik Şanzıman Tamiri

Yarı otomatik şanzıman tamiri aracın ulaşım performansını sağlar ve bu konudaki sorunları giderir.

Rehbere git

Antalya Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi bu bölgede çok sayıda aracın ihtiyaçlarını karşılayacak yatırıma ve altyapıya sahiptir.

Rehbere git
Antalya Togg Yetkili Servisi